Renk Cümbüşü Kadınlar

post-header

Date

Okurken Dinlemelik Müzik

Uzun ince bir yoldayım, gidiyorum gündüz gece, bilmiyorum ne haldeyim gidiyorum gündüz gece … Derken geldi çattı bir “date”. 38 yaşındayım eskisi gibi heyecanlandırmıyor artık. Ah nerde o eski günler… Bir heyecan bir heyecan sorma gitsin. Çünkü o zamanlar gençliğimiz var umudumuz yüksek, kaşarlaşmamışız henüz ah saflık diz boyu…Buluşma öncesi naif hayaller 🙂

İşte ya aradığım aşk bu “date”de ise :)) Peki ya ön hazırlığı?  Off ne menem şeydir o öyle ay ne giysem ne taksam, saçımı şöyle mi yapsam böyle mi, fazla mı az mı dekolte olsun ay teşhir olur yok en iyisi edepli olayım saçmalıkları bunun üstüne bir de nereye gideceğiz düşüncesi. Beni nereye layık gördü acaba? Cimri mi acaba bonkör mü? E bunu seçeceği mekândan çözeceğiz ya. Derken büyük gün  ınının  ınının ınının “MFÖ” tadında. Haaa bir de şöyle bir şey var aradığımız aşkı ararken ona vereceğimiz puan an be an hesaplanır kafa hesap makinesinde. Anlatayım;

 Arabasıyla gelip beni evimden aldı 10 puan, şık bir yere götürdü 10 puan daha, arabadan inip karşıladı 20 puan, telefonu ekranı ters çevirmedi oyyy  bingo 100 puan :))) O telefon ters çevrildi mi içe böyle bir kurt düşüyor en kemireninden, ay bir de telefonuyla wc ‘ye gittiyse tamam kurt kemirmeyi geçip raks çekmeye başlar :)))) İlk gördüğünde böyle bir elektrik hikayesi var ya o çok doğru. O ilk görüşte elektriğin voltajı düşük olunca olmuyor be hacı istediğin kadar puanları topla, getti senin puanlar elektrik direğine ahahha. Ay bir de kasarsa sıçtık çünkü o kasınca bana da bin kasılma geliyor. Kasma abi niye kasıyon altı üstü güzel güzel yemek yicez, aşık olucaz, çocuk yapıcaz yapma etme kasma relax gözünü seveyim. 

Bu arada ilk buluşma yemek olmamalı, bir yiyemiyorsun o yemeği, el ayak birbirine karışıyor hiç olmayacak tüm saçmalıklar gerçekleşecek hissi :)) Çıkkk aklımdan çık! 

Garson gelir, menüyü uzatır.  Haydi bakalım seç beğen. Ben zatı muhtereminiz ezik olduğumdan ötürü en uygun ne varsa onu seçiyorum. Eziksin kızım işte!  Ara sıcaklar, sen bilirsin, fark etmezler sürer gider. Alooo neyi sen bilirsin ve fark etmiyor?  Etme yavrum kezbanlık yapma diyen iç ses, ama yoook yapılacak! Bir rahat ol değil mi   görücüye çıktık sanki … Sohbet başlar ortak bir şeyler yakaladıysanız ne ala yok yakalayamadıysanız sıçtınız geçmiş olsun kalk git … Aradığınız aşka ulaşılmıyor :))) Hesap kısmı var bir de of çok sinir bozucu yine ben ezikgillerden olduğumdan ötürü  hesap gelir ya bir atlama hali maalesef hep var. Ama şimdi yaş 38 ve daha törpülüyüm oturup hesabın ödenmesini izleyebilecek kıvama geldim :)) atlamalar durdu çünkü öğrendik ki adamlar para harcadıkları hatunlara daha çok değer veriyormuş.

Yemek sonrası başka bir mekâna gitmek istiyorsa eğer seni beğendi bu iş olacak gibi sonuçları çıkartabiliriz. Eğlence mekanına gitmek istiyorsa sıkıntılı kafalar daha da güzelleştirilip cubba cubbba aradığınız aşk yatakta biter 🙂 Eğer ki sakin sessiz daha yalın bir yerlere gitmeyi istemiş ya da biraz yürüyelim mi demişse işte bu seni daha da tanımak istiyorum, aşk kokusu alıyorum dimiktir :))) 

Bütün bunlar olursa iş bir de ayrıldıktan sonra mesaj bekleme hikayesi var ya ouuiiiii en heyecanlı kısmı; yazacak mı yazmayacak mı, ay gece yazmadı sabah günaydın gelecek mi gelmeyecek mi?

 Gelir ise senindir, gelmez ise rakı içeriz ;))) 

                                                                                                                      SİKLEMAN

folder_920_201707260845-1
Önceki içerik
Sonraki içerik
İlgili Diğer İçerikler